MİNARE DENİLDİGİNDE İLK AKLA GELEN KARADAĞ İNŞAAT & MİNARE FİRMAMIZ KOCAELİ UZUNTARLA DA YENİ TASARIMLARI OLAN IŞIKLI KÜLLAH MİNARE MONTAJINI TAMAMLAMIŞTIR!

Cami Minaresi alanında uzman kadrosu ile 1996 yılından bu yana ülkemizin hemen hemen her ilinde siz değerli ziyaretçilerimize talep etmiş olduğu minare hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunmuştur. 1996 yılından bu yana minare yapımında bulunan firma çalışanlarımız günden güne gelişmekte ve geleceğe ışık tutan yapılar ortaya çıkarmaktadır.

Karadağ İnşaat & Minare olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan firmaları her geçen yıl siz değerli müşterilerimize daha iyi minare sunabilmek adına kendini sürekli geliştirmekte ve teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Ortaya çıkarmış oldukları tüm işlerinde her zaman daha iyisini ve daha modernini yapmak hedefi ile ilerlediklerinden dolayı, en son işimiz en iyi işimizdir prensibini sizlere sunmaktalar.

Müşteri memnuniyetini daima en üstte tutan firma yapmış olduğu yapıları en uygun fiyatlara en kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır.

Sizleri de Karadağ İnşaat & Minare  firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 10. Uluslararası Bursa Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin