Cami Ahşap Sektörünün Öncülerinden, Camii İşleri üzerinde Profesyonelleşen Ceran Ahşap Ve Kündekari, 2022 İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarımızda Yerini Aldı!

Ceran Ahşap & Kündekari tecrübesi, kalitesi ve deneyimli teknik ekipleri ile devamlı kendini geliştirme politikası izleyip, yeniliklere açık genç beyinlerden oluşan bir firmadır.

Dekorasyon olarak ahşap kamelya ve diğer dekorasyon işlerinde olduğu gibi kündekari ve camii işleri üzerine profesyonelleşen ve günden güne kendini geliştiren Ceran Ahşap & Kündekari tüm Türkiye’de birçok yapıya imza atmışlardır.

Ceran Ahşap tamamen kendi öz sermayesi teknolojisi ve tekniğiyle imalatını gerçekleştirmektedir. Ceran Ahşap ve kündekari üstün değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda; kaliteli, markalı firmalara ve Cami Yapı Sektörünün daha modern işler yapıla- bilmesi için sektöre doğru rehberlik yapmaktır.

Sektörün yüklediği sorumlulukları amaç edinerek memnuniyeti sağlamak, Camilere iş yapan Firmalar ile samimi, kaliteli bir bağ kurup hizmetlerini maksimum düzeyde sağlamak ve yaratıcı, yenilikçi bir çizgi ile ilerleyerek yenilikleri her zaman ilk önce müşterilerine sunmaktır.

Sizleri de 26-29 MAYIS 2022 İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarımızda Ceran Ahşap Ve Kündekari Firması ve çalışmaları ile tanışmaya davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin