11 Aralık 2020 Genel 0 comment

PROJEDEN MONTAJA KADAR KENDİ YERLİ ÜRETİMLERİ OLAN SULTAN HALI MADENCİLİK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ FİRMASI KÜTAHYA SİMAV 101 EVLER CAMİİ HALILARINI YAPMIŞTIR!

Firma Manisa İlinin Demirci ilçesinde 1989 yılında kurulmuştur. İlçe ise halıcılığı ile ünlüdür bundan sebeptir ki diğer bir adı’da . HALIKENT’tir .

Dolayısı ile cami halıcılığı sektöründe kuruluşlarından bu güne kadar çalışmalarına devam etmektedirler, Halılarını tamamen saf yünden imal etmekteler. Yünü boyama, iplik haline getirme ve dokuma işlemlerini kendi bünyelerinde ve kendi tesislerinde yapmaktadırlar.

 Gerek renk, gerekse desenleri sınırsız seçeneklerde uygulayabilme teknolojisine sahip olmaları firmanın en ayırt edici özelliğinden biridir. Sadece fabrikalarında uygulanan yıkama işlemi ile ürettikleri halıları tüylenme, koku yapma, çekme gibi problemlerden arındırmaktadırlar. Amaçları ürettikleri halıların üzerinde müşterilerin huzur içerisinde ibadetlerini yapmalarını sağlamaktır.

Sizleri de SULTAN HALI MADENCİLİK SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 10. Uluslararası Bursa Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.