Cami Halısı Sektöründe Öncü Marka Sönmez Halı, Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na Katılımını Sağladı!

Cami halıları, her zaman önem verilen ve dikkat edilmesi gereken eşyalar olarak öne çıkmaktadır. Camilerde kullanılmak üzere halı seçimi yaparken dini hükümler ve kültürümüzdeki geçmişi bilinerek kolay temizlenen ve uzun süre kullanılabilecek çeşitleri seçilmelidir.
Cami halısı çeşitleri yün ve akrilik olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yün ve akrilik cami halıları üretildikleri malzemelere göre avantajlara ve dezavantajlara sahiptir. Ülkemizde ve dünya genelinde farklı özelliklere sahip camiler bulunduğu için bu camilere halı seçimi yaparken bu noktalar dikkate alınarak seçim yapılmalıdır. Sönmez Halı, cami halıları ile ilgili olarak sunduğu her iki seçenek ile de ihtiyaçları karşılamaktadır. Sönmez Halı, Saflı cami halısı ve Göbekli cami halısı modelleriyle de müşterilerine hizmet vermektedir…

Sönmez Halı firması da 09-12 Nisan 2020 de İstanbul/Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 9.Uluslararası Cami Yapı Ekipmanları Fuarımızda yerini aldılar. Sizleri de Sönmez Halı firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin