Sektörün Bilinen İsimlerinden Ramazan Baştan İnşaat Da Cami Yapı Ekipmanları Fuarında!

BETONARME MİNARE YAPIMI
Caminin uygunluğuna ve kıble açısına göre minarenin projelendirilmesinden son aşamasına kadar betonarme yapım işleri için Ramazan Baştan İnşaat firmasına ulaşabilirsiniz.
RESTORASYON & TADİLAT VE BAKIM
Özel yetiştirilmiş alanında uzman personelleriyle eski ve tarihi minarelerin; bakım, boya, tamirat, tadilat ve restorasyon işlerini profesyonel anlamda gerçekleştirmektedirler.
POLYESTER KALIP MİNARE YAPIMI
Ramazan Baştan İnşaat, polyester materyalden metal kalıplara oranla üretimi daha zor olan desenlerle ayrıcalıklı imkânlar sunmaktadır. Talepler doğrultusunda istenilen desenleri elde ederek sizlere daha profesyonel hizmet vermeyi kendilerine amaç edinmişlerdir. Yaptıkları yeniliklerle kendilerini daha da geliştirmeye devam etmektedirler.
KALIP & KÜLAH & KORKULUK UYGULAMALARI
Minare külahı, çelik konstrüksiyon minare külahı fiberglas kaplamadır. Bu külah minare ustaları tarafından yerde kaplanarak minareye monte edilmektedir.
Yıllardır bu alanda hizmet veren sektörün önemli firmalarından RAMAZAN BAŞTAN İNŞAAT firması 09-12 Nisan 2020 de İstanbul/Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 9.uluslararası İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’mızda yerini aldılar.

Sizleri de Ramazan Baştan İnşaat firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 9. Uluslararası İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin