CAMİ YÜN HALI ÜRETİMİ YAPAN, SEKTÖRÜN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN SERKO HALI 2020 CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA YERİNİ ALDI!

Proaktif Fuarcılık’ın düzenlediği 09-12 Nisan 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de düzenlenecek olan CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada sektörün sesini duyurmaya devam ediyor. Sektörün önemli isimlerinden Serko Halı da Cami Yapı Ekipmanları Fuarında yerini aldı.

Saf yünden imal edilen Serko halıları, uluslararası yün birliği (IWS) tarafından kalite tescili almış ve Woolmark sertifikası altında üretilmektedir. Serko Halı üretmekte olduğu halılarda İslami Uygunluk ve Klasik Osmanlı motiflerine bağlı, renklendirme ve motif seçeneklerini camilerimizin beğenilerine sunmaktadır.

Serko Halı Sanayi halılarının kalitesi kadar insan sağlığına uyumuna da oldukça önem vermektedir. Dünyada ilk defa Serko Halı tarafından geliştirilen “anti-bakteriyel cami halısı” Serko halı tarafından üretilmiştir. Bu sayede üretmiş olduğu halılara anti-bakteriyel özellik kazandırmış olup Serko Halı güvencesini tekrar yenilemiş olmaktadırlar.
Firmanın özgün tasarımları ve başarılı çalışmaları ile tanışmaya fuara davetlisiniz.
#serkohali #hali #cami #camifuari #camiyapiekipmanlarifuari #anfaaltınpark #diyanet #muslim #mosque #islam

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin