MİRMAN KURŞUN, CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI’NDA YENİ ÜRÜNLERİNİ SERGİLEMEYE HAZIRLANIYOR!

Proaktif Fuarcılık’ın düzenlediği 09-12 Nisan 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de düzenlenecek olan CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada sektörün sesini duyurmaya devam ediyor. Mirman Kurşun da Cami Yapı Ekipmanları Fuarında yerini aldı.

Mirman Kurşun, Vakıflar geleneğinin devamı olarak kara düzen kurşun üretim tesislerinden günümüzün modern üretim tesislerine uzanan 45 yıllık bir tecrübe ile kurulmuş bir firmadır. Bu alandaki uzman kişilerle sürekli olarak bilgi alışverişinde bulunmakta ve uluslararası piyasayı takip etmektedir. Müşterilerinin işini gerektiği gibi yapabilmek için proje bazında Ar-Ge çalışması yapmaktadırlar.
Mirman Kurşun; Birinci sınıf kurşun üretimi konusunda piyasanın öncü kuruluşları arasında yerini daima korumuştur. % 99.97-99.99 üzeri kurşun üretmeyi başarmış ender kuruluşlardandır. Yenilikçi, ileriye dönük, ürettiği malzemenin kalite farkını ortaya koyarak, ticari etiklerin den hiç bir taviz vermeden piyasanın öncüsü konumunda ilerleyişini sürdürecektir.
Sizleri de Mirman Kurşun Firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin