CAMİ YÜN HALI ÜRETİMİ YAPAN, SEKTÖRÜN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN SERKO HALI 2022 İSTANBUL CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA YERİNİ ALDI!

Proaktif Fuarcılık’ın 26-29 MAYIS 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de düzenleyeceği 13. ULUSLARARASI CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI, uluslararası arenada sektörün sesini duyurmaya devam ediyor. Sektörün önemli isimlerinden Serko Halı da Cami Yapı Ekipmanları Fuarında yerini aldı.

Saf yünden imal edilen Serko halıları, uluslararası yün birliği (IWS) tarafından kalite tescili almış ve Woolmark sertifikası altında üretilmektedir. Serko Halı üretmekte olduğu halılarda İslami Uygunluk ve Klasik Osmanlı motiflerine bağlı, renklendirme ve motif seçeneklerini camilerimizin beğenilerine sunmaktadır.

Serko Halı Sanayi halılarının kalitesi kadar insan sağlığına uyumuna da oldukça önem vermektedir. Dünyada ilk defa geliştirilen “anti-bakteriyel cami halısı” Serko halı tarafından üretilmiştir. Bu sayede üretmiş olduğu halılara anti-bakteriyel özellik kazandırmış olup Serko Halı güvencesini tekrar yenilemiş olmaktadırlar.
Firmanın özgün tasarımları ve başarılı çalışmaları ile tanışmaya26-29 MAYIS 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezindeki alanında TEK olan CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINA davetlisiniz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin