CAMİLERİMİZİN VAZGEÇİLMEZİ CAMİ HALILARI ÜRETİMİ YAPAN GRANİT ISI & HALI | CAMİ HALI ALTI ISITMA SİSTEMLERİ FİRMASI DA 25 – 28 MART 2021 TARİHLERİNDE BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA ÜRÜNLERİNİ TANITACAK!

Halılar yere, duvara ya da mobilya üzerine serilerek kullanılabilir. Pamuk, kıl, yün ipliklerinin halının boyuna yan yana dizilmesi ile meydana gelir. Çözgü iskeletinin her çift teline yün, ipek, floş iplerinin değişik tekniklerle ilme bağlanıp üzerine atkı ipliğini kirkitle sıkıştırarak dokunan, havlı yüzlü dokumadır.

GRANİT ISI & HALI | CAMİ HALI ALTI ISITMA firması 2000 yılında başladıkları cami donanımı sektöründe faaliyetlerine otel, yurt, kütüphane, çim saha, ofis, kongre merkezi, anfi, düğün salonu, sektörlerinde de devam etmektedirler.

GRANİT ISI & HALI | CAMİ HALI ALTI ISITMA hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 25 – 28 Mart 2021 Bursa Atatürk Kültür Merkezi Merinos Fuar Alanında düzenlenecek olan 10.Uluslararası BURSA Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin