YENİLİKÇİ YAPISI VE KALİTELİ ÜRÜNLERİ İLE FORMLİNE PRECAST FİRMASI DA 25 – 28 MART 2021 TARİHLERİNDE BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA ÜRÜNLERİNİ TANITACAK!

Prekast; beyaz çimento, silis kumu, alkali dayanımlı cam elyafı ve suyun doğru oranlarda karıştırılarak oluşmuş karışımın yeniden kullanılabilir kalıba dökülmesi veya kürlenene kadar döküldükten sonra şekil alabileceği bir ortamda döküldükten sonra, montaj edileceği yere taşınması işlemidir. firma, cam elyafı katkılı, Prekast beton elemanlar üreten bir firmadır. Sektördeki tecrübe ve birikimleri ile yapılardaki cepheler konusunda yaratıcı, yenilikçi ve iddialı bir çözüm ortağıdır.
Cam elyaflı beton ince, hafif ve çok sağlam yapısı, FormLine Precast’a endüstriyel olarak da pek çok kullanım sahası yaratmaktadır.

Formline Precast hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 25 – 28 Mart 2021 Bursa Atatürk Kültür Merkezi Merinos Fuar Alanında düzenlenecek olan 10.Uluslararası BURSA Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin