DOKUNDUKLARI ESERLERDE GÜZEL İZLER BIRAKAN TAVUS YÜN HALI VE İPLİK SAN.TİC.AŞ.FİRMASI DA 25-28 MART 2021 TARİHLERİNDE BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA ÜRÜNLERİNİ TANITACAK!

Geniş hacimli halılar konusunda en çarpıcı örnekler şüphesiz cami halısı modelleri ilk sırayı alırlar. Geniş metrekarelerde üretilmesi bir yana, yoğun insan sirkülasyonuna tabi olan cami halısı kolay ezilmeyen hav yapısının yanında, en çok bakteri üretebilen ve bu nedenle büyük riskler içeren çorapla basılması sebebiyle de hijyen konusunun da üst düzeyde tutulması gereken halı grupları arasında ilk sırada yer almaktadır.

Halıların üretilmesi aşamasında, her bir kişi için bir seccade görünümünde, özel olarak üretilen cami halısı, kolay temizlenme özelliğine de sahip olması gereken özel halılar sınıfının en değerli üyeleri arasındadır. Kaliteli bir halıdan beklentilerin arasında koku yapmaması, zamanla keçeleşmemesi, anti bakteriyel özelliklerde olması ve deri hastalıklarının halıya geçmesi ve buradan bir başka kişiye ulaşmaması için mikrop taşımama özelliğine sahip olması beklenir. Bunun yanında tozlanma ve tüy bırakma gibi olumsuzlukları cemaate yaşatmamalıdır.  

TAVUS YÜN HALI  hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 25 – 28 Mart 2021 Bursa Atatürk Kültür Merkezi Merinos Fuar Alanında düzenlenecek olan 10.Uluslararası BURSA Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin