KALİTELİ ÜRÜN VE BAŞARILI KADROSUYLA SEKTÖRÜN BİLİNEN İSİMLERİNDEN BİRİ OLAN ŞEN CAMİ DEKORASYON FİRMASI DA 25-28 MART 2021 TARİHLERİNDE BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA ÜRÜNLERİNİ TANITACAK!

İbadet etmek maksadıyla, yeryüzünde mabet inşa etmek insanlık tarihi kadar eskidir. Dolayısı ile insanoğlu, tarihin hiç bir döneminde mabedsiz kalmamış, yüce Yaratıcının adının anıldığı, kendisine ibadet edildiği mekanlar herzaman var olagelmistir.

Müslümanların  aynı inanç ve huşu ile saf saf durarak  Allah`a ibadet ettikleri, dinlerini öğrendikleri, duygularını paylaştıkları kutsal mekanlar olan camiler, toplayan, biraraya getiren, buluşturup birleştiren manalarına gelmektedir. 

Camiler, birlik ve beraberliğin sembolüdür. Kadınıyla-erkeğiyle, zenginiyle-fakiriyle, genciyle- yaşlısıyla  toplumun farklı katmanlarında yer alan bütün inananları aynı safta  omuz omuza cem edebilen, sembolik ifadesi ile Allah‘ın evleri olma özellikleri ile de daha dünyada iken Allah‘a misafir olunabilen yegane mekanlardır. 

ŞEN CAMİ DEKORASYON  hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 25 – 28 Mart 2021 Bursa Atatürk Kültür Merkezi Merinos Fuar Alanında düzenlenecek olan 10.Uluslararası BURSA Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin