HER GEÇEN GÜN YENİ ESERLERE İMZA ATAN KARADAĞ İNŞAAT&MİNARE FİRMAMIZ İSTANBUL ÜMRANİYE MEVLANA CAMİ MONTAJINI TAMAMLAMIŞTIR!

Cami Minaresi alanında uzman kadrosu ile 1996 yılından bu yana ülkemizin hemen hemen her ilinde siz değerli ziyaretçilerimize talep etmiş olduğu minare hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunmuştur. 1996 yılından bu yana minare yapımında bulunan firma çalışanlarımız günden güne gelişmekte ve geleceğe ışık tutan yapılar ortaya çıkarmaktadır.

Karadağ İnşaat & Minare olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan firmaları her geçen yıl siz değerli müşterilerimize daha iyi minare sunabilmek adına kendini sürekli geliştirmekte ve teknolojiyi yakından takip etmektedir. Ortaya çıkarmış oldukları tüm işlerinde her zaman daha iyisini ve daha modernini yapmak hedefi ile ilerlediklerinden dolayı, en son işimiz en iyi işimizdir prensibini sizlere sunmaktalar.

Müşteri memnuniyetini daima en üstte tutan firma yapmış olduğu yapıları en uygun fiyatlara en kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır.

KARADAĞ İNŞAAT & MİNARE firması hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 10-13 Haziran 2021 İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 11.Uluslararası İSTANBUL Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza Davetlimizsiniz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin