MÜŞTERİLERİNİN İSTEKLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE TUTARAK ESERLERİNİ SERGİLEYEN FİRMAMIZ TEKSÖZ CAMİ DONANIMLARI TARAFINDAN BURSA MERKEZ YUNUSELİ CAMİ MONTAJI TEKSÖZ CAMİ DONANIMLARI FARKIYLA DEVAM EDİYOR!

2000 yılında Veli Teksöz adına mobilya üretimi ile başlamış oldukları iş hayatları uzun bir süre bu şekilde devam etmekte iken, gelen talepler doğrultusunda cami ahşabı üretimine başlamışlardır. Daha sonra 2007 yılından itibaren de tamamen CAMİ AHŞAP işlerine geçiş yaparak mobilyacılığı bıraktılar. 2018 yılında da Teksöz Cami Donanımları A.Ş. olarak sektörde hizmetlerine devam etmekteler.

Cami ahşabı imalatında genel olarak ithal maun sapelli kereste kullanmaktalar. Ama yine de gelen talep doğrultusunda farklı kerestelerden de ürün imalatımız yapılmaktalar. Cami ile alakalı mihrap, minber, kürsü, müezzinlik, mahfil, lambri vb. her türlü ahşap işleri imalatları tecrübeli kadrolarıyla üretilmektedir. Üretilen tüm ürünlerin montajını şirketlerinde montaj ekibi ile yapılmaktadır.

Ahşap imalatları da gerek desen ve gerekse dizayn konusunda hassasiyetleriyle üst düzeyde olup bu konuda ecdadımızın izinden giderek titiz bir şekilde üretim yapmaktalar. İşletmelerinde 20 kişi çalışmakta olup, gerek yurt içi ve gerekse yurtdışında bugüne kadar değişik camilerde ürünleri bulunmaktadır.

Sizleri de TEKSÖZ CAMİ DONANIMLARI A.Ş firması hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 10-13 Haziran 2021 İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 10.Uluslararası İSTANBUL Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin