KALİTELİ ÜRÜNLERİ VE BAŞARILI KADROSUYLA SEKTÖRÜN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN BİRİ OLAN OSMANLI CAMİ DONANIMLARI FİRMASI DA 25 – 28 MART 2021 TARİHLERİNDE BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA ÜRÜNLERİNİ TANITACAK!

Cami sektöründe tecrübeleri eskilere dayanmakta olup; Osmanlı Cami Donanımları adı altında firmaları 2000’li yıllarda İlhan ÜNLÜ tarafından şahıs firması olarak kurulmuştur.

Firmaları Türkiye genelinde birçok cami projesinde farklı imalatlarla bu hizmette yer almıştır. Günümüz teknolojisi ile Osmanlı cami mimarisini birleştirerek kurumsallaşma yönünde mimari ve sanatsal alanda adımlar atmaya devam etmektedir.

Yaptığı işçiliklerde sanatsal beğeniyi ön planda tutup, eski eserlerdeki aslına uygunluğu sağlayıp, sağlamlığı, dayanıklılığı ve estetiği uygulamayı amaç edinen Osmanlı Cami mimari sanatını, Osmanlı Cami Donanımları adı altında uygulayarak bu sanatı yaşatıp aynı zamanda hizmet sunarken en iyisini ve kaliteyi ürünleri üretmeyi hedef edinen firmanın ürün yelpazesi oldukça geniştir.

Cami sektöründe anahtar teslim cami yapımı, vitray pencereler, kubbe alemleri, gülçe ve yazı ve sütun başlıkları gibi birçok alanda hizmet veren Osmanlı Cami Donanımları firması gün geçtikçe yeni başarılara imza atıyor.

OSMANLI CAMİ DONANIMLARI hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 25 – 28 Mart 2021 Bursa Atatürk Kültür Merkezi Merinos Fuar Alanında düzenlenecek olan 10.Uluslararası BURSA Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin