KENDİ İTHAL ÜRÜNLERİ OLAN MİPRO YAKA MİKRAFONU ERBİM ELEKTRONİK FİRMAMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN!

Firmaları  ilk olarak Gürses Elektronik adı altında Enver Karakaş tarafından 1964 yılında küçük bir işletme olarak kurulmuştur, 01/02/1993 tarihinde Dinçer Karakaş ve Ömer Karakaş tarafından Erbim Elektronik Cihazlar Sanayi Ticaret Ltd Şti olarak değiştirilmiştir.

Firmaları Başbakanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla gerçekleşen Karadeniz sahil yolu açılışında ses sistemi ile ilgili tüm projeleri üstlenip başarı ile sonuçlandırmıştır. Birçok sanatçı ve milli sporcunun bir araya geldiği EYOF 2011 olimpiyatlarında görüntü sistemine ev sahipliğini Erbim Elektronik yapmıştır. Çevre ve Şehircilik bakanlığının şu ana kadar yapmış olduğu tüm ses ve görüntü içerikli projelerinde de Erbim elektronik yer almıştır.

Ayrıca Tüsiad, Dünya Bankası Türkiye Temsilciliği ve Aile ve sosyal politikalar bakanlığının birlikte yürüttüğü cinsiyet eşitliği ve kalkınma adı altındaki seminerde ses anons ve kiralama sistemini üstlenerek kusursuz icra ettiği projelerine bir yenisini daha eklemiştir. Firmaları sadece ses sistemi kiralamasında değil, bunlarla birlikte cami iç ve dış ses sisteminde de birçok sağlam referansa sahiptir.

Sizleri de ERBİM ELEKTRONİK SAN. LTD. ŞTİ.  firması hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 10-13 Haziran 2021 İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 11.Uluslararası İSTANBUL Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza Davetlimizsiniz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin