İZMİR İKRA YARDIMLAŞMA DERNEĞİ HALILARI GAYRET YÜN İPLİK VE HALI FİRMAMIZ TARAFINDAN %100 AKRİLİK OLARAKTAN MONTAJI TAMAMLANMIŞTIR !

Endüstriyel kalkınma ve ilerleme yolunda her geçen gün yeni adımlar atmakta olan ülkemizde  özellikle kültürümüzün köklerine işlemiş dokumacılık, “gelenek” ile “gelecek” arasında devasa bir birikim ile yer almaktadır. İşte bu birikimi en güzel şekilde yüzyıllardır bünyesinde taşıyan Demirci, ülkemiz Cami Halısı üretiminde önemli bir noktadadır.

Hedefleri, “Yüksek Kalitede”  ürün ve hizmet sunarak rekabet etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kalitede, doğru ürün ya da hizmeti, müşterilerine doğru zamanda ve doğru fiyatla ulaştırmaktır. Bunu sağlamak için de öncelikle yılların verdiği tecrübe ve itibar ile dürüstlüğü harmanlamak şarttır.

Bununla birlikte dokumacılığın en önemli noktalarından biri olan malzeme kalitesi, renk-desen kombinasyonu, sık dokuma gibi faktörler firmalarının önem verdiği başlıklardır. Ürettikleri Cami Halısı Hakklarında gerekli referansı verecektir.

Sizleri de GAYRET YÜN İPLİK VE HALI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  firması hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 10-13 Haziran 2021 İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 11.Uluslararası İSTANBUL Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza Davetlimizsiniz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin