PROAKTİF FUARCILIK OLARAKTAN BURSA’DA DÜZENLEMİŞ OLDUĞUMUZ DOLU DOLU GEÇİRDİGİMİZ BURSA CAMİ FUARINDAN SONRA 10 – 13 HAZİRAN 2021 TARİHLERİNDE İSTANBUL FUAR MERKEZİ YEŞİLKÖY’DE DÜZENLEYECEGİMİZ İSTANBUL CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUAR HAZIRLIKLARIMIZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR FUARIMIZA SON 34 GÜN !

Proaktif  Fuarcılık Ltd. Şti. Fuarcılığın ve yayıncılığın ülkemizde modern bir kimlik kazanması ve küresel vizyonda söz sahibi olması amacıyla 2011 yılından bu yana yayıncılık ve fuarcılık alanında hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin iç ve dış ticaretinin artırılması amacıyla sektörel fuarlarımızla  sektörün temsilcilerini hedef pazar alıcılarıyla buluşturduğumuz fuarlarımız, her yıl yüzlerce  katılımcıyı onbinlerce ziyaretçi ile bir araya getirmektedir.

Proaktif  Fuarcılık Ltd. Şti. Türkiye’nin ekonomik ve sektörel gereksinimleri doğrultusunda farklı sektörlerde başlatmış olduğu organizasyon ve projeleri başarıyla gerçekleştirmiştir. Müşteri odaklı yaklaşımıyla ve değişen konjonktürlere uyum sağlayarak, istikrarlı bir büyüme trendi içerisinde olmuştur.

KOBİ fuarcılığında uzmanlaşan Proaktif  Fuarcılık, düzenlemiş olduğu tüm fuarlarda,yayıncılık ve organizasyonlarda  sektör ile ilgili kamu kurum, kuruluş, oda ve dernekler ile yaptığı işbirliği ve uyumlu çalışmalar sonucunda bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

PROAKTİF Fuarcılık, ulusal fuarların yanı sıra sektörel yayıncılık, pazar araştırmalarından, fuar öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetlerine, kongre organizasyonlarından iş toplantıları ve gezilerine, açılış ve tanıtım çalışmalarından özgün stand projelerine ve konstrüksiyonuna kadar çok geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin