PROJEDEN MONTAJA KADAR KENDİ YERLİ ÜRETİMLERİ OLAN SEKTÖRÜN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN CEBECİ AVİZE FİRMASI BAYBURT ORUÇBEYLİ KÖYÜ CAMİİ AVİZELERİNİN MONTAJINI TAMAMLAMIŞTIR!

CEBECİ AVİZE bir aile kuruluşu olup,1987 yılında küçük bir mağazada avize alım-satımı yaparak işe başlamıştır.

Bugün geldikleri nokta itibariyle 700 m2 alana sahip kendi iş yerlerinde ürettikleri avizeleri, ülke ve dünya pazarlarına sunarak, sektörde önemli bir yer edinmenin onurunu yaşamaktalar.

Başta camiler ve diğer ibadethaneler olmak üzere, otel, konut ve ticaret merkezlerinden gelen talepleri fabrikalarında zamanında imalatın bitiriyor, gerektiğinde yerinde montaj yaparak müşterilerinin hizmetine sunabilmekteler.

Diğer taraftan katıldıkları fuarlarda ülke ve dünya pazarları için geliştirdikleri yeni avize modelleriyle de katılımcı müşterilerini mazhar olabilmekteler.

Bu çalışma ve gayretlerini  16 ülkeye direk ihracat, diğer bazı ülkelerde, dolaylı sevkiyat yaparak dünya pazarında yerlerini almış bulunuyorlar.

26 yıldır sektörde olmalarına rağmen kendilerini daha yolun başında görmekteler. Daha güzeli yakalamak arzusuyla değerli müşterilerinin eleştirilerini önemsiyorlar.

En büyük sermayenin güven ve itibar olduğu bilinciyle çalışmaya gayret ediyorlar. Teveccühlerini onlardan esirgemeyen tüm müşterilerine teşekkür ediyorlar.

Sizleri de CEBECİ AVİZE firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 11. Uluslararası İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin