YENİ BAŞARILARA İMZA ATAN KARADAĞ İNŞAAT & MİNARE FİRMASI EDİRNE KEŞAN ÇİFTE MİNARELİ CAMİ’SİNDE FİBERGLASS MİNARE GİYDİRME MONTAJINI YAPIYOR!!

Cami Minaresi alanında uzman kadrosu ile 1996 yılından bu yana ülkemizin hemen hemen her ilinde siz değerli ziyaretçilerimize talep etmiş olduğu minare hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunmuştur. 1996 yılından bu yana minare yapımında bulunan firma çalışanları günden güne gelişmekte ve geleceğe ışık tutan yapılar ortaya çıkarmaktadır.

Karadağ İnşaat & Minare olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan firmaları her geçen yıl siz değerli müşterilerimize daha iyi minare sunabilmek adına kendini sürekli geliştirmekte ve teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Ortaya çıkarmış oldukları tüm işlerinde her zaman daha iyisini ve daha modernini yapmak hedefi ile ilerlediklerinden dolayı, en son işleri en iyi işleridir prensibini sizlere sunmaktalar. Müşteri memnuniyetini daima en üstte tutulan fırmaları yapmış oldukları yapıları en uygun fiyatlara en kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır.

Hedefleri her zaman daha iyi ve daha yeniyi takip ederek sizlerin beğenilerine sunan Karadağ Minare her geçen gün yeni bir işe imza atamaktalar.

Sizleri de KARADAĞ İNŞAAT & MİNARE firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 10. Uluslararası Bursa Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin