Sektörün Bilinen İsimlerinden Aydınoğulları Cami Donanımları Da Cami Yapı Ekipmanları Fuarında Ürünlerini Tanıtacak!

Günümüzde eski ve yeni camilerin, türbelerin, hanların, şadırvanların kurşun kaplama işçiliğini sağlayan Aydınoğulları Cami Donanımları firması kurşun kaplamalarında kendisini kanıtlamış, sürdürülebilir kaplama hizmetleri sunmaktadır.

Eğer sizin de kurşun, bakır, ya da alüminyum kaplama uygulamalarınızda bir çözüm ortağına ihtiyacınız varsa tecrübeli personelleriyle Aydınoğulları Cami Donanımları projenize çözüm ortağı olup maksimum memnuniyet sağlamaktadır.

Cami Kubbelerine kurşun kaplama işlerini uzman ekibiyle kaliteden ödün vermeden ön görülen zamanda teslim edilmektedir. Aydınoğulları Cami Donanımları firması cami kubbesine, fırtınanın, yağmurun, karın ve rüzgârın açtığı zararın ardından kurşun kaplama döşemektedir. Kurşun kaplamaların yapılmasıyla birlikte kubbe, yağmur ve kar sularından korunacaktır. Aydınoğulları Cami Donanımları firması da 09-12 Nisan 2020 Yeşilköy / İstanbul İFM( İstanbul Fuar Merkezi)’de düzenlenecek olan Cami Yapı Ekipmanları Fuarımızda yerini aldılar.

Sizleri de Aydınoğulları Cami Donanımları firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 9. Uluslararası Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin