22 Ocak 2020 Genel 0 comment

Sektörün Önemli İsimlerinden Cebeci Avize De Cami Yapı Ekipmanları Fuarında Ürünlerini Tanıtacak!

CEBECİ AVİZE bir aile kuruluşu olup,1987 yılında küçük bir mağazada avize alım-satımı yaparak işe başlamıştır.

Bugün geldikleri nokta itibariyle 700 m2 alana sahip kendi iş yerlerinde ürettikleri avizeleri, ülke ve dünya pazarlarına sunarak, sektörde önemli bir yer edinmişlerdir.

Başta camiler ve diğer ibadethaneler olmak üzere, otel, konut, ve ticaret merkezlerinden gelen talepleri fabrikalarda zamanında imalat bitiriyor, gerektiğinde yerinde montaj yaparak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Diğer taraftan katıldıkları fuarlarda ülke ve dünya pazarları için geliştirdikleri yeni avize modelleriyle de katılımcı müşterileriyle mazhar olabilmektedirler.

Cebeci Avize firması bu çalışma ve gayretiyle 16 ülkeye direk ihracat, diğer bazı ülkelerde, dolaylı sevkiyat yaparak dünya pazarında yerini almış bulunmaktadır. Cebeci Avize firması da 09-12 Nisan 2020 Yeşilköy / İstanbul İFM( İstanbul Fuar Merkezi)’de düzenlenecek olan Cami Yapı Ekipmanları Fuarımızda yerini aldılar.

Sizleri de Cebeci Avize firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün ilk ve tek lider fuarına 9. Uluslararası Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.