Sektörün Bilinen İsimlerinden Özkul Halı Da Cami Yapı Ekipmanları Fuarında Ürünlerini Tanıtacak!

Özkul Halı 1912 yılında el halısı imalatı ile çalışmaya başlamıştır. Yüz yılı aşan deneyimi ile saf yeni yünden halı üretimi yapan Özkul Halı, 1952 yılında Türkiye’nin ilk halı dokuma makinasını yurtdışından getirerek üretime devam etmiştir.

1960’lı yıllara kadar sadece ev halısı yapan Özkul Halı, cami halısı yapmaya yönelmiştir. Şu anda sadece cami halısı imal eden firma, kaliteye yaptığı yatırımlar ile en çok tercih edilen markadır. Türkiye’de saf yeni yünden üretilen cami halısında ilk defa Woolmark ve Wools Of New Zealand kalite belgelerine sahip olan Özkul Halı, en kaliteli, en dayanıklı ve koku yapmayan yün halı olarak isim yapmıştır. En önemli farkları en kaliteli hammadde kullanmalarıdır. Diğer bir farkları ise referanslarıdır. Yurtiçinde 50.000 civarında caminin halısını döşeyen Özkul Halı, yurtdışında da yaklaşık 4.500 caminin halısını döşemiştir.

Yıllardır bu alanda hizmet veren sektörün önemli firmalarından ÖZKUL HALI firması 09-12 Nisan 2020 de İstanbul/Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 9.uluslararası İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’mızda yerini aldılar.

Sizleri de Özkul Halı firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 9. Uluslararası İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin