Sektörün Bilinen İsimlerinden Mila Mimarlık Da Cami Yapı Ekipmanları Fuarında!

Mila Mimarlık, Mimar Mehmet Osmanlıoğlu tarafından 1983 yılında İstanbul’da proje hizmetlerine başlamıştır. 1995 yılından günümüze tecrübeli proje ve inşaat grubuyla yenilenip güçlenen Mila Mimarlık firması, alanında öncü ve sanatsal nitelikli çok sayıda projenin, tasarım, uygulama ve danışmanlığını üstlenmiştir.

Mila Mimarlık, sanatsal mimari yapılar, küllîye ve kentsel tasarımları geliştirmeye odaklanan bir mimarlık ofisidir. Kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek ideal neticesinde kısa zamanda büyük mesafeler kat etmiş olan Mila Mimarlık grubu, ciddiyet ve dürüstlük ilkesinden ayrılmadan, projelerini zamanında, eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla gerçekleştirmiştir.

Mila Mimarlık, fikir safhasından iş teslimine kadar, farklı nitelik ve büyüklükteki tasarımlarıyla müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için, farklı disiplinlerle çözüm ortaklığı sağlayarak, bütünsel hizmet veren bir organizasyon yapısına ulaşmıştır. Güçlü kadrosu ve sanatsal yetkinliğiyle öne çıkan mimari ekipleri; ortak çözüm üreten statik, mekanik ve elektrik mühendislik, peyzaj ve iç mimarlık gruplarıyla mükemmele yaklaşmayı hedefleyen proje hizmetleri vermektedir.

Mila Mimarlık; 30 yılı aşan iş tecrübesiyle yurt içi ve yurt dışında farklı nitelikteki abidevî yapıları projelendirmektedir. Son dönemde Selçuklu-Osmanlı Mimarisini esas alan çağdaş ve özgün çözümlemeleriyle cami, küllîye, Selçuklu Evleri, Geleneksel Türk Konut Mimarisi, anıt mezar, taklı şehir kapıları ve saat kulesi gibi abidevî eserlerin proje ve uygulamalarına devam etmektedir.
Yıllardır bu alanda hizmet veren sektörün önemli firmalarından MİLA MİMARLIK firması 09-12 Nisan 2020 de İstanbul/Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 9.uluslararası İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’mızda yerini aldılar.

Sizleri de Mila Mimarlık firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 9. Uluslararası İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin