Sektör’ün Öncü Firmalarından Başaranlar Mermer Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nda!

Sektör’ün Öncü Firmalarından Başaranlar Mermer Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nda!
Başaranlar Mermer, 1990 yılında Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde modern bir fabrika kurmuş ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kurulduğu günden bu yana kapasitesini ve teknolojisini sürekli olarak arttırarak müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetine odaklı Türkiye ‘nin önde gelen mermer üreticilerinden birisi olmuştur.
Başaranlar, kurulduğu günden beri 5 kıtada imza attığı bütün projelerinde sunmuş olduğu kaliteli Türk mermeri ve traverten ürünleriyle sektörde “Master of Stone” ilan edilmiştir.
Başaranlar, sürekli kendini yenileyerek müşteri odaklı bakış açısıyla kaliteden ödün vermeden tüm iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek ürünleriyle tüm tasarımcılara modernizm ve estetiği bir arada sunuyor.
Yıllardır teknolojiyi yakından takip eden özelliğini koruyan Başaranlar Mermer, üretim tesisini son teknoloji İtalyan ve Türk makineleriyle donatmıştır. Makine parkuruna yaptığı yatırımlarla Ar-Ge ‘ye verdiği önemi bir kez daha vurgulamaktadır.
Başaranlar Mermer, bugün %90’ı kendi ocaklarından olmak üzere yaklaşık 30 çeşit ürünüyle Türkiye’nin en fazla ürün çeşidine sahip ve en büyük mermer üreticilerinden biridir. Standart ve müşterilerine özel üretim gerçekleştirerek, dünya standartlarında kalitesi tescillenmiş geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.
Doğanın insanoğluna hediyesi olan mermeri işleyerek yaşam alanlarında kullanıma sunan Başaranlar, üretim sürecinde enerjiyi etkin bir şekilde değerlendirerek doğaya daha az zarar veren yatırımlar gerçekleştirmektedir.
Sizleri de 09-12 Nisan 2020, İstanbul /Yeşilköy de düzenlenecek olan 9.Uluslararası İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza katılan BAŞARANLAR MERMER firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin