Sektörün Öncü Firmalarından Erbim Elektronik Cami Yapı Ekipmanları Fuarında!

Erbim Elektronik firması ilk olarak Gürses Elektronik adı altında Enver Karakaş tarafından 1964 yılında küçük bir işletme olarak kurulmuştur. 01,02,1993 tarihinde Dinçer Karakaş ve Ömer karakaş tarafından Erbim Elektronik Cihazlar Sanayi Ticaret Ltd Şti olarak değiştirilmiştir.
Erbim Elektronik Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla gerçekleşen Karadeniz sahil yolu açılışında ses sistemi ile ilgili tüm projeleri üstlenip başarı ile sonuçlandırmıştır. Birçok sanatçı ve milli sporcunun bir araya geldiği EYOF 2011 olimpiyatlarında görüntü sistemine ev sahipliğini Erbim Elektronik yapmıştır. Çevre ve Şehircilik bakanlığının şu ana kadar yapmış olduğu tüm ses ve görüntü içerikli projelerinde de Erbim elektronik yer almıştır.
Ayrıca Tüsiad, Dünya Bankası Türkiye Temsilciliği ve Aile ve sosyal politikalar bakanlığının birlikte yürüttüğü cinsiyet eşitliği ve kalkınma adı altındaki seminerde ses anons ve kiralama sistemini üstlenerek kusursuz icra ettiği projelerine bir yenisini daha eklemiştir. Firma, sadece ses sistemi kiralamasında değil, bunlarla birlikte cami iç ve dış ses sisteminde de bir çok sağlam referansa sahiptir.
Bursa Ulu Cami, İstanbul Ayasofya Camii, Siirt Tillo Merkez Camii, Siirt İbrahim Fakrullah hz. Camii, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Han camii, Almanya Memmingen Camii, Rize Güneysu Merkez Camii, Giresun Saray Burnu camii, Trabzon Mehmet Akif Ersoy camii, İstanbul Sultan Çifliği Merkez Camii, İstanbul Bakırköy Florya camii, Ankara Müderris Ahmet Efendi Camii, Kocaeli Gölcük Halıdere Camii, İstanbul Bayrampaşa Cem Sultan Camii önemli referanslarımızdan bazılarıdır. Firma, dünya çapında kalitesi, ses netliği ve dayanıklılığı ile adından söz ettirmiş birçok 1. Sınıf markaların (Yamaha, Bosch, Behringer, Toa, Qsc) satış ve proje temsilciliğini yapmaktadır.
Gerekli tüm malzemeye sahip olan Erbim Elektronik şirketi tüm hızıyla büyük çaba ve gayret göstererek takım arkadaşlarıyla birlikte büyümeye devam etmektedir.

Erbim Elektronik firması da 09-12 Nisan 2020 de İstanbul/Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 9.Uluslararası Cami Yapı Ekipmanları Fuarımızda yerini aldılar. Sizleri de Erbim Elektronik firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin