Sektör’ün Öncü Firmalarından İkranur Cami Donanımları Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nda!

Camiler, Kur’an Kursları, Yurtlar ve Diğer Dini Mekanlar ile, ilgili malzemeleri üzerine ürün üretimi ve tedariği yapan bir kuruluştur. Sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. “Üretimde Başarı ve Sürekliliğin Teminatı Hizmette Dürüstlük ve Kalitedir” prensibiyle çalışan İkranur Cami Donanımları, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. İş çeşitleriyle, çözümleriyle, hizmet sonrası sağladığı güvenirlilikle müşterilerin ilk tercihi olmak.
Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerinin zamanına ve haklarına saygı duymak.
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmek.
Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirmektedir.
İkranur Cami Donanımları İç ve Dış Ticaret, müşteri memnuniyeti, müşteri istekleri, müşteri bütçesi, kısacası müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.
Her projesine ilk günkü heyecanıyla başlayan, takım ruhuna sahip ekibi, yüksek kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunmakta, müşteri memnuniyetini en büyük kazancı saymaktadır.
Bilimsel çalışmaya son derece önem veren genç ve dinamik kadrosu, alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kendini sürekli geliştirmekte, cami donanımları uygulamaları konusunda Türkiye’nin öncü firmalarından biri olma özelliğini dünya çapında yayma yolunda hızla ilerlemektedir.
Sizleri de 26-29 MAYIS 2022 tarihlerinde , İstanbul Fuar Merkezi /Yeşilköy de düzenlenecek olan 13.Uluslararası İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza katılan İKRANUR CAMİ DONANIMLARI firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider Fuarına davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin