YENİ BAŞARILARA İMZA ATAN CAMİLERİMİZİ GÜZELLEŞTİREREK GELECEĞE İZ BIRAKMAYI HEDEFLEYEN TEKSÖZ CAMİ DONANIMLARI AŞ. AKHİSAR SAFA CAMİİ MONTAJINI TAMAMLADI !

Teksöz Cami Ahşapları 2000 yılında Veli Teksöz adına mobilya üretimi ile başlamış oldukları iş hayatlarına uzun bir süre bu şekilde devam ettirdiler, gelen talepler doğrultusunda cami ahşabı üretimine başladılar.

Daha sonra 2007 yılından itibaren de tamamen cami ahşap işlerine geçiş yaparak mobilyacılığı bırakmış oldular. 2018 yılında da Teksöz Cami Donanımları A.Ş. olarak sektörde hizmetimize devam etmekteler.

Cami ahşabı imalatında genel olarak ithal maun sapelli kereste kullanmaktalar. Ama yine de gelen talep doğrultusunda farklı kerestelerden de ürün imalatı yapmaktadırlar. Cami ile alakalı mihrap, minber, kürsü, müezzinlik, mahfil, lambri vb. her türlü ahşap işleri imalatı tecrübeli kadroları ile üretilmektedir. Üretilen tüm ürünlerin montajı kendi ekibi tarafından yapılmaktadır.

Ahşap imalatlarında da gerek desen ve gerekse dizayn konusunda hassasiyetleri üst düzeyde olup titiz bir şekilde üretim yapmaktalar.

İşletmelerinde 20 kişi çalışmakta olup, gerek yurt içi ve gerekse yurtdışında bugüne kadar değişik camilerde ürünleri bulunmaktadır.Sizleri de TEKSÖZ CAMİ DONANIMLARI AŞ. Firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 10. Uluslararası Bursa Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin